Korková podsta

Podložky sú ideálne do každej kuchyne. Môžete zabudnúť na stopy alebo deformácie teplých jedál. V našom obchode máme veľký výber vzorov a veľkostí, podľa ktorých si každý nájde niečo pre seba. Nájdete tu dekoratívne rohože, teplé rohože a dokonca aj reklamné alebo prírodné korkové rohože.

Zobrazuje sa všetkych 24 výsledkov

Korkové podložky sú obľúbené vďaka svojej odolnosti a pružnosti

Klasické korkové prestieranie: Ide o štandardné prestieranie vyrobené z prírodného korku. Sú ľahké, flexibilné a ľahko sa čistia.

Laminované korkové podložky: Niektoré korkové podložky sú laminované, čo znamená, že sú pokryté ochrannou vrstvou, ktorá ich chráni pred vlhkosťou a mechanickým poškodením. Vďaka tomu sú odolnejšie a ľahšie sa udržiavajú v čistote.

Korkové prestieranie s dodatočnou protišmykovou vrstvou: Niektoré korkové prestierania majú dodatočnú protišmykovú vrstvu materiálov, ako je silikón, aby sa zabránilo skĺznutiu riadu alebo hrncov.

Korkové prestieranie so vzormi a farbami: Korkové prestieranie je dostupné aj s rôznymi vzormi a farbami, čo vám umožní zladiť ich s dekorom vašej kuchyne.

Korkové podložky na horúce riady: Niektoré korkové podložky sú špeciálne navrhnuté na ochranu povrchov pred horúcim riadom. Môžu mať hrubšiu štruktúru alebo dodatočné izolačné vrstvy.

Naša ponuka zahŕňa aj personalizované korkové tácky.

Vaše logo, vaša značka:

Dodajte svojmu podnikaniu jedinečný charakter s našimi personalizovanými korkovými podložkami. Umiestnite svoje logo, slogan alebo grafiku na odolný a ekologický materiál, ktorý poteší vašich zákazníkov.

Vyzdvihnite profesionalitu:

Nechajte svoje miesto vyniknúť eleganciou a profesionalitou. Personalizované korkové prestieranie je jemným spôsobom, ako zdôrazniť jedinečnosť vašich priestorov.

Pre bary a reštaurácie:

Korkové tácky sú perfektným doplnkom k pohárom a pohárom. Pridajte triedu k servírovaniu nápojov a vaše jedlá budú vyzerať ešte chutnejšie.

Pre kaviarne:

Prekvapte svojich hostí príjemným zážitkom. Korkové prestieranie je nielen praktickým doplnkom, ale aj štýlovým prvkom dekorácie, ktorý zvýši prestíž vašej kaviarne.

Ekologický výber:

Prírodný korok je materiál šetrný k životnému prostrediu. Výberom našich podložiek sa staráte nielen o svoj biznis, ale aj o planétu.

Perfektný firemný darček:

Personalizované korkové tácky sú tiež perfektným nápadom ako firemný darček pre obchodných partnerov alebo klientov. Zanechajte trvalý dojem a zapamätajte si svoju značku.

Zvýšiť rozpoznanie:

Buďte rozpoznateľní! Umiestnite svoje logo na podložky, ktoré každý mesiac oslovia stovky, možno aj tisíce zákazníkov.