Lepidlo na korok

V našej ponuke nájdete dva druhy korkových lepidiel, kontakt a vodu. Lepidlo na korkové steny sa používa na lepenie korku na podlahy, steny a stropy, PVC dlaždice. S vodným lepidlom môžu byť surové podlahové krytiny a dlaždice zlepené korkom (aj pod podlahovým vykurovaním). Používa sa tiež na lepenie nelaminovaných a nenatieraných korkových obkladov (dosiek, listov, zvitkov).

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Lepidlo na prírodný korok – Najvyšší výkon:

Naše lepidlo bolo vytvorené pre najvyšší výkon a odolnosť. Ideálne na pripevnenie korkových dosiek, korkových zátok alebo korkových parkiet. Bez ohľadu na projekt, naše lepidlo poskytne pevné a odolné spojenie.

Vďaka pokročilému zloženiu nášho lepidla poskytujeme pevné spoje, ktoré sú odolné voči zaťaženiu a teplotným zmenám. Vaše podlahy, steny a nábytok zostanú pevné roky!

Vďaka špeciálnej aplikácii nášho lepidla je inštalácia veľmi jednoduchá. Aj keď nie ste skúsený kutil, naše lepidlo vám poskytne profesionálny výsledok.

Kontaktné lepidlo alebo možno vodné lepidlo

Ak si vyberiete naše kontaktné lepidlo, vyberiete si aj univerzálne lepidlo, ktoré vám umožní inštalovať našu hmoždinku nielen na bežnú omietkovú stenu, ale aj na neobvyklé povrchy, ako je kov alebo plast. Pri použití tohto typu lepidla sa však uistite, že ste schopní odstrániť charakteristický zápach podobný budaprénu.

Ak však chcete lepidlo, ktoré nevypúšťa zápach a po ktorom môžete miestnosť ihneď používať, zvoľte lepidlo na vodnej báze (polymérové ​​lepidlo). Je bezpečný pre deti aj alergikov. Po niekoľkých sekundách sa odparením vody spojí s lepeným povrchom.